Kolosy Gdynia 2024

Zbliżają się Kolosy Gdynia 2024 – wielkie wydarzenie, które nie tylko uświetni nasze miasto, ale także przyniesie niezapomniane przeżycia.

 

Ale co to właściwie są Kolosy?

Kolosy, nieoficjalna, lecz powszechnie rozpoznawalna nazwa Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, stanowią największe w Europie wydarzenie dla pasjonatów podróży, które każdego roku w marcu przyciąga do Gdyni rzesze entuzjastów przygód. W dniach 22 – 24 marca 2024 roku, już po raz dwudziesty szósty, Polsat Plus Arena Gdynia stanie się miejscem spotkań osób zafascynowanych odkrywaniem świata, żeglarstwem i alpinizmem.

 

KOLOSY GDYNIA – WYJĄTKOWY NOCLEG w JAKUBOWYM HOTELU na Hasło KOLOSY GDYNIA 2024 – rabat na pobyt 15%

 

Trzy dni pełne inspirujących pokazów, prezentacji i dyskusji oferują niezwykły przegląd podróżniczych osiągnięć Polaków w poprzednim roku. To właśnie w ogromnej hali, mogącej pomieścić nawet cztery tysiące osób, odbywają się pokazy filmów, relacje z wypraw oraz prezentacje fotografii, które przenoszą widzów w najdalsze zakątki świata. Dodatkowo, miejsce to na czas trwania Kolosów zostaje przekształcone w ogromną salę kinową, co umożliwia prezentację dokonań w wyjątkowo immersyjnej atmosferze.

 

Kolosy 2024 - Gdynia - Podróżniczka wybierająca się na wydarzenie

Wzbogaceniem programu są liczne wydarzenia towarzyszące, takie jak wystawy zdjęć, seminaria specjalistyczne, spotkania z autorami książek podróżniczych oraz targi sprzętu outdoorowego, które oferują możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami i ekspertami z różnych dziedzin. Ceremonia wręczenia nagród za wybitne osiągnięcia i dokonania w minionym roku stanowi kulminacyjny punkt wydarzenia, celebrując pasję i ducha odkrywców. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów KOLOSY, to nie tylko festiwal, ale przestrzeń, gdzie pasje łączą się, inspirując do dalszych poszukiwań i podróży, jednocześnie promując aktywny i świadomy sposób odkrywania świata.

 

LOKALIZACJA KOLOSY GDYNIA 2024 / BILETY

Gdynia, nasze dynamiczne miasto nad morzem, stanie się areną dla Kolosów 2024. Jakubowy Hotel, położony zaledwie krok od serca wydarzenia, zaprasza Cię do uczestnictwa w tym unikalnym festiwalu. Zarezerwuj pobyt już teraz i bądź blisko pulsującej energii Kolosów!

 

Adres wydarzenia: Polsat Plus Arena Gdynia ul. Kazimierza Górskiego 8
Data: 24 -26 marca 2024
Bilety: Wstęp wolny

 

GOŚĆ SPECJALNY KOLOSY GDYNIA 2024

Gościem specjalnym najbliższej edycji Kolosów będzie Brytyjczyk Pete Casey, który jako pierwszy w historii, używając jedynie możliwości własnego ciała, pokonał Amerykę Południową ze wschodu na zachód, zaliczając w trakcie trawersu całą Amazonkę. Kolosy Gdynia 2024 to wyjątkowy event pełen inspiracji i motywacji. Zachęcamy do uczestnictwa i rezerwacji noclegu w Jakubowym Hotelu i wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil na tym niezwykłym festiwalu.