KUCHNIA I WINO

Śniadanie

W Jakubowym Hotelu wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Proponujemy naszym Gościom dania kuchni europejskiej, stworzone z najwyższej jakości, lokalnych produktów oraz aromatyczną, świeżo mieloną kawę, aby dobrze rozpocząć dzień! Szeroki wybór produktów pozwala, indywidualnie skomponować swój posiłek, adekwatnie do własnych preferencji. Jedno śniadanie, tysiąc smaków.

Lolo Thaijolo

Restauracja Lolo Thaijolo powstała z pasji do gotowania i tajskich smaków. Dania przygotowywane są na bazie oryginalnych azjatyckich produktów, pod okiem kucharzy prosto z Tajlandii. Nasze menu zawiera tradycyjne, niezwykle aromatyczne potrawy kuchni tajskiej wraz z autorskimi propozycjami, które przenoszą Gości w egzotyczną podróż, po nieznanych dotąd smakach. Dbamy o to, aby każde danie łączyło w sobie 5 smaków: ostrość, słodycz, gorycz, kwaśność i słoność, co wprost nawiązuję do tajskiej filozofii życia w harmonii.

Pub/Winiarnia

Pub stworzyliśmy specjalnie dla naszych Gości, którzy chcieliby odpocząć, zrelaksować się w kameralnej atmosferze i klimatycznym wnętrzu. Pub połączony z winiarnią zaspokoi potrzeby i gusta osób, nawet najbardziej wymagających. Zapraszamy do degustacji wyselekcjonowanych alkoholi, przede wszystkim win z przeróżnych zakątków świata.